Naše škola sídlí v Boskovicích ve dvou budovách.

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace
Hlavní budova Hybešova 53
680 01 Boskovice
Zde sídlí ředitelství školy.

IČO: 62073516
DIČ: CZ62073516
ID datové schránky: qz6xca4

IZO SŠ: 110250249
IZO VOŠ: 110032403

Vyhledávání kontaktů

Vedení školy

Ředitel školy
Ing. Mgr. Pavel Vlach
Zástupce ředitele VOŠ, statutární zástupce
Mgr. Josef Sychra
Zástupce ředitele SŠ
Mgr. Renata Hédlová
Zástupce ředitele SŠ, vedoucí odborného výcviku
Mgr. Milan Reitschmied
Vedoucí DM
Mgr. Alena Plavcová
Vedoucí školního stravování
Lenka Svobodová

Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice

Pedagogové

Příjmení a jméno, Titul E-mail Telefon
Andrlík Michal, Mgr. Andrlik.Michal@vassboskovice.cz 511 123 119
Baladová Kateřina, Ing. Baladova.Katerina@vassboskovice.cz 511 123 123
Blahutová Sabina, MVDr. Blahutova.Sabina@vassboskovice.cz 511 123 135
Bohatcová Radka, Ing. Bohatcova.Radka@vassboskovice.cz 511 123 115
Bušinová Vladimíra, Mgr. Businova.Vladimira@vassboskovice.cz 511 123 123
Cichrová Monika, MVDr. Cichrova.Monika@vassboskovice.cz 511 123 135
Dokoupilová Lucie, Ing. Dokoupilova.Lucie@vassboskovice.cz 511 123 139
Fialová Ludmila Fialova.Ludmila@vassboskovice.cz 511 123 104
Grodová Andrea, Ing. Grodova.Andrea@vassboskovice.cz 511 123 139
Hamplová Marie, Mgr. Bc. Hamplova.Marie@vassboskovice.cz 511 123 114
Hlaváček Jiří, Ing.  Hlavacek.Jiri@vassboskovice.cz 511 123 106
Holková Jarmila, Ing. Holkova.Jarmila@vassboskovice.cz 511 123 114
Hrdý Miroslav, Ing. Hrdy.Miroslav@vassboskovice.cz 511 123 106
Chatrná Andrea, Mgr. Chatrna.Andrea@vassboskovice.cz 511 123 123
Jančíková Kateřina, Ing. Dankovska.Katerina@vassboskovice.cz 511 123 127
Janíčková Lenka, Mgr. Janickova.Lenka@vassboskovice.cz 511 123 138
Karásková Irena, Mgr. Karaskova.Irena@vassboskovice.cz 511 123 131
Kolaříková Věra, Mgr. Kolarikova.Vera@vassboskovice.cz 511 123 183
Kolářová Jana, Mgr. Kolarova.Jana@vassboskovice.cz 511 123 131
Kotlán Jaroslav, Ing. Kotlan.Jaroslav@vassboskovice.cz 511 123 106
Kouřilová Kateřina, Mgr. Rabova.Katerina@vassboskovice.cz 511 123 114
Králová Eva, Ing. Kralova.Eva@vassboskovice.cz 511 123 116
Krayzlová Lucie, Ing. Krayzlova.Lucie@vassboskovice.cz 511 123 106
Kuběnová Hana, MVDr. Kubenova.Hana@vassboskovice.cz 511 123 142
Kyzlinková Hana, PhDr. Kyzlinkova.Hana@vassboskovice.cz 511 123 114
Lukešová Martina, Ing. Lukesova.Martina@vassboskovice.cz 511 123 136
Marek David, Ing. Marek.David@vassboskovice.cz 511 123 119
Musilová Jana, Mgr. Musilova.Jana@vassboskovice.cz 511 123 183
Novotný Milan,  Mgr. Novotny.Milan@vassboskovice.cz 511 123 107
Ondroušková Monika, Mgr. Ondrouskova.Monika@vassboskovice.cz 511 123 131
Orlitová Jana, Mgr. Orlitova.Jana@vassboskovice.cz 511 123 129
Paděra Tomáš, Mgr. Padera.Tomas@vassboskovice.cz 511 123 129
Patočková Eva, Mgr. Patockova.Eva@vassboskovice.cz 511 123 127
Pluháčková Eva, Ing. Pluhackova.Eva@vassboskovice.cz 511 123 130
Porubská Zuzana, Mgr. Porubska.Zuzana@vassboskovice.cz 511 123 120
Pospíšilová Veronika, Mgr. Pospisilova.Veronika@vassboskovice.cz 511 123 185
Přichystalová Věra Prichystalova.Vera@vassboskovice.cz 511 123 128, 136
Přikrylová Jaroslava, Mgr. Prikrylova.Jaroslava@vassboskovice.cz 511 123 107
Reitschmiedová Nataša, Mgr. Reitschmiedova.Natasa@vassboskovice.cz 511 123 124
Slámková Jitka, Ing. Slamkova.Jitka@vassboskovice.cz 511 123 136
Slaný Vlastimil, Ing. Slany.Vlastimil@vassboskovice.cz 511 123 106
Smejkal Lubomír, Mgr. Smejkal.Lubomir@vassboskovice.cz 511 123 107
Smítka Zdeněk, MVDr. Smitka.Zdenek@vassboskovice.cz 511 123 107
Stloukal Mojmír, RNDr. Stloukal.Mojmir@vassboskovice.cz 511 123 119
Šafránek Petr, Ing. DiS. Safranek.Petr@vassboskovice.cz 511 123 127
Škaroupková Kateřina, Mgr. Skaroupkova.Katerina@vassboskovice.cz 511 123 131
Šmerdová Pavlína, Mgr. Smerdova.Pavlina@vassboskovice.cz 511 123 139
Šmídlová Vendula, DiS. Smidlova.Vendula@vassboskovice.cz 511 123 104
Šplíchalová Monika, Mgr. Splichalova.Monika@vassboskovice.cz 511 123 184
Štěrba Martin, Mgr. Sterba.Martin@vassboskovice.cz 511 123 129
Švancarová Jana, Ing. Svancarova.Jana@vassboskovice.cz 511 123 134
Švecová Hana, Ing. Svecova.Hana@vassboskovice.cz 511 123 110
Tomášková Hana, Mgr. Tomaskova.Hana@vassboskovice.cz 511 123 130
Vaňková Marie, Ing. Vankova.Marie@vassboskovice.cz 511 123 130
Vinklerová Dagmar, Mgr. Vinklerova.Dagmar@vassboskovice.cz 511 123 139
Vlachová Zuzana, Ing. Vlachova.Zuzana@vassboskovice.cz 511 123 115
Vondálová Pavla, Mgr. Vondalova.Pavla@vassboskovice.cz 511 123 115
Votoček Jiří, Mgr. Votocek.Jiri@vassboskovice.cz 511 123 183
Vybíhal Antonín, Ing. Vybihal.Antonin@vassboskovice.cz 511 123 124
Zoubek Karel, Mgr. Zoubek.Karel@vassboskovice.cz 511 123 117

Vychovatelé

Příjmení a jméno, Titul E-mail Telefon
Dvořáčková Zdeňka Dvorackova.Zdenka@vassboskovice.cz 511 123 109
Langerová Magdaléna Langerova.Magdalena@vassboskovice.cz 511 123 108
Midriak Lubor, Bc. Midriak.Lubor@vassboskovice.cz 511 123 108
Kleveta Pavel Kleveta.Pavel@vassboskovice.cz 511 123 109
Kopecká Lenka Kopecka.Lenka@vassboskovice.cz 511 123 108

Provozní zaměstnanci

Příjmení a jméno, Titul E-mail Telefon
Baderlová Eva Baderlova.Eva@vassboskovice.cz  
Čermáková Lenka Cermakova.Lenka@vassboskovice.cz 511 123 105
Drašarová Markéta Drasarova.Marketa@vassboskovice.cz  
Ekslerová Ivana Ekslerova.Ivana@vassboskovice.cz 511 123 125
Grénarová Marcela, Bc. Grenarova.Marcela@vassboskovice.cz 511 123 113
Greplová Martina Greplova.Martina@vassboskovice.cz 511 123 105
Hájek Petr Hajek.Petr@vassboskovice.cz 511 123 103
Hloušková Iva Hlouskova.Iva@vassboskovice.cz  
Jedličková Simona Jedlickova.Simona@vassboskovice.cz 511 123 132
Kapounová Ivana, Bc. Kapounova.Ivana@vassboskovice.cz 511 123 113
Klos Ctirad Klos.Ctirad@vassboskovice.cz 511 123 137
Koudelková Věra Koudelkova.Vera@vassboskovice.cz 511 123 101
Mikeš Tomáš Mikes.Tomas@vassboskovice.cz 511 123 103
Marková Jitka Markova.Jitka@vassboskovice.cz 511 123 103
Ošlejšek Jiří Oslejsek.Jiri@vassboskovice.cz 511 123 121
Ošlejšková Jarmila Oslejskova.Jarmila@vassboskovice.cz  
Paseková Zdena Pasekova.Zdena@vassboskovice.cz  
Pleska Milan Pleska.Milan@vassboskovice.cz 511 123 103
Přibylová Jana Pribylova.Jana@vassboskovice.cz 511 123 105
Staníček Jan Stanicek.Jan@vassboskovice.cz 511 123 121
Svobodová Lenka Svobodova.Lenka@vassboskovice.cz 511 123 112
Ševčíková Viléma Sevcikova.Vilema@vassboskovice.cz 511 123 103

 

Odeslání formuláře potvrzujete, že souhlasíte s našimi podmínkami pro ochranu osobních údajů.