Pracovní místo na pozici veterinárního technika na Klinice chorob koní VETUNI Brno, specializovaného pracoviště, které poskytuje 24 hodin/365 dní v roce léčebnou péči koňským pacientům.

Veterinární technik

Náplň práce:

  • asistence při veterinárních diagnostických a léčebných zákrocích, údržba instrumentária a přístrojů, úklid a sanace sálů a vyšetřoven, asistence při výuce, fixace zvířat, jeřábnické a vazačské práce, práce na PC – doplňování chorobopisů pacientů, řádné a průběžné vyúčtovávání finanční hotovosti související s výkonem pracovní činnosti.

Pracovní doba: 7:00 - 15:30
Nástupní plat: 24.800,- Kč, po zaučení možnost odměn až 20.000,- Kč.

Nabízíme:

  • Placené práce přesčas, příplatky za pohotovostní službu v noci a o víkendech a svátcích
  • 30 dnů dovolené
  • stravenky
  • práce v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu

Požadujeme:

  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Schopnost manipulovat s koňmi (práce není vhodná pro osoby mající strach z koní)
  • Lásku ke zvířatům
  • Schopnost týmové práce a loajalitu k pracovišti
  • Dojezdová vzdálenost na pracoviště do 1 hodiny
  • Nástup do zaměstnání ihned možný nebo nejpozději v průběhu července a srpna 2024

V případě zájmu zašlete motivační dopis, CV a kontakt na Vás na adresu sedlinskam@vfu.cz

Spolupracujeme